OLEJE A KVAPALINY
Každý motor si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť. Na Motoworld.sk nájdeš kvalitné oleje a kvapaliny na motorku, ktoré udržia tvoj stroj v špičkovej kondícii – spoľahlivo, bezpečne a s maximálnym výkonom.
V našej ponuke nájdeš motorové oleje, brzdové a chladiace kvapaliny, oleje do vidlíc, aditíva od overených značiek, ktoré používajú jazdci po celom svete. Každý produkt je starostlivo vybraný tak, aby chránil motor, predlžoval jeho životnosť a zaisťoval hladký chod v každom režime jazdy.
Dopraj svojej motorke to, čo si zaslúži – kvalitné oleje a kvapaliny od odborníkov, ktorí rozumejú výkonu.
Motoworld.sk – staraj sa o svoj stroj ako profík.
4-taktné motorové oleje
2-taktné motorové oleje
Oleje pre skúter
Oleje pre vodný skúter
ATV oleje
Oleje pre automobily
Aditíva
Prevodové oleje
Tlmičové oleje
Chladiace kvapaliny
Brzdové kvapaliny
Spojkové kvapaliny
Čistenie a mazanie reťaze
Údržba vzduchových filtrov
Špeciálne lubrikanty
Univerzálne mazače a čističe
Oleje pre záhradnú techniku
Automatické mazacie systémy
-
Odstraňovač lepidla po závažiach JMC
Odstraňovač lepidla po závažiach JMC
Skladom (1002 ks)
15,30 €
12,44 € bez DPH
17 € Zľava 10%
38,25 € / l
-
Chladiaci sprej JMC 400 ml
Chladiaci sprej JMC 400 ml
Skladom (1003 ks)
12,60 €
10,24 € bez DPH
14 € Zľava 10%
31,50 € / l
-
Čistič karburátora ERC 1L
Čistič karburátora ERC 1L
Skladom (2 ks)
24,30 €
19,76 € bez DPH
27 € Zľava 10%
24,30 € / l
-
Čistič karburátora JMC 500 ml
Čistič karburátora JMC 500 ml
Dostupné u dodávateľa (1000 ks)
13,50 €
10,98 € bez DPH
15 € Zľava 10%
27 € / l
-
METABOND PRO Prísada do oleja na ochranu motorov 250 ml
METABOND PRO Prísada do oleja na ochranu motorov 250 ml
Skladom (1004 ks)
46,80 €
38,05 € bez DPH
52 € Zľava 10%
187,20 € / l
-
METABOND DPFCC prísada do naftových motorov s filtrom pevných častíc 250 ml
METABOND DPFCC prísada do naftových motorov s filtrom pevných častíc 250 ml
Skladom (1006 ks)
15,30 €
12,44 € bez DPH
17 € Zľava 10%
61,20 € / l
-
METABOND Old Spezial do opotrebovaných motorov 250 ml
METABOND Old Spezial do opotrebovaných motorov 250 ml
Skladom (1002 ks)
40,50 €
32,93 € bez DPH
45 € Zľava 10%
162 € / l
-
METABOND Megasel prísada do nafty 250 ml
METABOND Megasel prísada do nafty 250 ml
Skladom (1005 ks)
26,10 €
21,22 € bez DPH
29 € Zľava 10%
104,40 € / l
-
METABOND Diesel Detox prísada do nafty 250 ml
METABOND Diesel Detox prísada do nafty 250 ml
Skladom (1008 ks)
33,30 €
27,07 € bez DPH
37 € Zľava 10%
133,20 € / l
-
METABOND UNIVERSAL Prísada do pohonných hmôt aj do oleja 250 ml
METABOND UNIVERSAL Prísada do pohonných hmôt aj do oleja 250 ml
Skladom (1006 ks)
40,50 €
32,93 € bez DPH
45 € Zľava 10%
162 € / l
-
METABOND SPIRIT Prísada do oleja pre vozidlá so štart-stop systémom 250 ml
METABOND SPIRIT Prísada do oleja pre vozidlá so štart-stop systémom 250 ml
Skladom (1007 ks)
46,80 €
38,05 € bez DPH
52 € Zľava 10%
187,20 € / l
-
METABOND Multi Spray 400 ml
METABOND Multi Spray 400 ml
Skladom (1003 ks)
8,10 €
6,59 € bez DPH
9 € Zľava 10%
20,25 € / l
-
METABOND Hi-Tech 1,5 EP 400g
METABOND Hi-Tech 1,5 EP 400g
Skladom (1 ks)
48,60 €
39,51 € bez DPH
54 € Zľava 10%
121,50 € / l
-
METABOND NANO MM 400g
METABOND NANO MM 400g
Skladom (1006 ks)
9,90 €
8,05 € bez DPH
11 € Zľava 10%
24,75 € / l
-
MUC-OFF Motorcycle Chain Cleaner 400 ml
Muc-Off Motorcycle Chain Cleaner 400 ml
Skladom (1467 ks)
14,35 €
11,67 € bez DPH
15,95 € Zľava 10%
35,88 € / l
-
PRO-TEC Oil Anti Smoke - Prípravok redukujúci dymenie 375ml
PRO-TEC Oil Anti Smoke - Prípravok redukujúci dymenie 375ml
Skladom (1 ks)
21,60 €
17,56 € bez DPH
24 € Zľava 10%
57,60 € / l
-
JMC tlmičový olej 10W 1liter
JMC tlmičový olej 10W 1liter
Skladom (8 ks)
19,80 €
16,10 € bez DPH
22 € Zľava 10%
19,80 € / l
-
JMC čistič a odmastňovač bŕzd 500 ml
JMC čistič a odmastňovač bŕzd 500 ml
Skladom (1001 ks)
6,30 €
5,12 € bez DPH
7 € Zľava 10%
12,60 € / l
-
PRESTO čistič a odmastňovač bŕzd 500 ml
PRESTO čistič a odmastňovač bŕzd 500 ml
Dostupné u dodávateľa (996 ks)
5,40 €
4,39 € bez DPH
6 € Zľava 10%
10,80 € / l
-
K&N čistič vzduchových filtrov 355 ml
K&N čistič vzduchových filtrov 355 ml
Dostupné u dodávateľa (997 ks)
14,40 €
11,71 € bez DPH
16 € Zľava 10%
40,56 € / l
-
ELF Moto 4 Tech 10W50 1L
ELF Moto 4 Tech 10W50 1L
Skladom (2 ks)
15,30 €
12,44 € bez DPH
17 € Zľava 10%
15,30 € / l
-
Kompletná údržba vzduchového filtra TWIN AIR
Kompletná údržba vzduchového filtra TWIN AIR
Skladom (1002 ks)
112,88 €
91,77 € bez DPH
136 € Zľava 17%
112,88 € / l
-
TWIN AIR olej na vzduchový filter 1L
TWIN AIR olej na vzduchový filter 1L
Skladom (1001 ks)
19,80 €
16,10 € bez DPH
22 € Zľava 10%
19,80 € / l
-
TWIN AIR olej na vzduchový filter v spreji 500 ml
TWIN AIR olej na vzduchový filter v spreji 500 ml
Skladom (1002 ks)
15,30 €
12,44 € bez DPH
17 € Zľava 10%
15,30 € / l
-
MUC-OFF Wet Chain Lube 50 ml
Muc-Off Wet Chain Lube 50 ml
Skladom (1015 ks)
5,36 €
4,35 € bez DPH
5,95 € Zľava 10%
107,20 € / l
-
MUC-OFF All-Weather Chain Lube 400 ml
Muc-Off All Weather Chain Lube 400 ml – mazivo na reťaz na dlhé vzdialenosti
Skladom (1021 ks)
16,15 €
13,13 € bez DPH
17,95 € Zľava 10%
40,38 € / l
-
PUTOLINE Sprej na reťaz Tech Chain pre cestné moto 500 ml
PUTOLINE Sprej na reťaz Tech Chain pre cestné moto 500 ml
Skladom (1003 ks)
14,40 €
11,71 € bez DPH
16 € Zľava 10%
28,80 € / l
-
Kefka na reťaz K2 červená
Kefka na reťaz K2 červená
Skladom (1019 ks)
7,20 €
5,85 € bez DPH
8 € Zľava 10%
-
LIQUI MOLY LM-40 viacúčelový sprej 400 ml
LIQUI MOLY LM-40 viacúčelový sprej 400 ml
Skladom (1001 ks)
9 €
7,32 € bez DPH
10 € Zľava 10%
22,50 € / l
-
PDL Profi Dry Lube mazanie reťaze 200 ml
PDL Profi Dry Lube mazanie reťaze 200 ml
Dostupné u dodávateľa (998 ks)
18 €
14,63 € bez DPH
20 € Zľava 10%
90 € / l