OLEJE A KVAPALINY
Každý motor si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť. Na Motoworld.sk nájdeš kvalitné oleje a kvapaliny na motorku, ktoré udržia tvoj stroj v špičkovej kondícii – spoľahlivo, bezpečne a s maximálnym výkonom.
V našej ponuke nájdeš motorové oleje, brzdové a chladiace kvapaliny, oleje do vidlíc, aditíva od overených značiek, ktoré používajú jazdci po celom svete. Každý produkt je starostlivo vybraný tak, aby chránil motor, predlžoval jeho životnosť a zaisťoval hladký chod v každom režime jazdy.
Dopraj svojej motorke to, čo si zaslúži – kvalitné oleje a kvapaliny od odborníkov, ktorí rozumejú výkonu.
Motoworld.sk – staraj sa o svoj stroj ako profík.
4-taktné motorové oleje
2-taktné motorové oleje
Oleje pre skúter
Oleje pre vodný skúter
ATV oleje
Oleje pre automobily
Aditíva
Prevodové oleje
Tlmičové oleje
Chladiace kvapaliny
Brzdové kvapaliny
Spojkové kvapaliny
Čistenie a mazanie reťaze
Údržba vzduchových filtrov
Špeciálne lubrikanty
Univerzálne mazače a čističe
Oleje pre záhradnú techniku
Automatické mazacie systémy
-
MOTUL 8100 ECONERGY 5W30 5L
Automobilový olej MOTUL 8100 ECONERGY 5W30 5L
Dostupné u dodávateľa (997 ks)
52,47 €
42,66 € bez DPH
58,30 € Zľava 10%
10,49 € / l
-
MOTUL 8100 XCESS 5W40 1L
Automobilový olej MOTUL 8100 XCESS 5W40 1L
Dostupné u dodávateľa (996 ks)
12,87 €
10,46 € bez DPH
14,30 € Zľava 10%
12,87 € / l
-
MOTUL 8100 X-CESS 5W40 4L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-CESS 5W40 4L
Dostupné u dodávateľa (998 ks)
35,64 €
28,98 € bez DPH
39,60 € Zľava 10%
8,91 € / l
-
MOTUL 8100 XCESS 5W40 5L
Automobilový olej MOTUL 8100 XCESS 5W40 5L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
43,56 €
35,41 € bez DPH
48,40 € Zľava 10%
8,71 € / l
-
MOTUL 8100 XCLEAN 5W40 1L
Automobilový olej MOTUL 8100 XCLEAN 5W40 1L
Dostupné u dodávateľa (997 ks)
13,86 €
11,27 € bez DPH
15,40 € Zľava 10%
13,86 € / l
-
MOTUL 8100 XCLEAN 5W40 2L
Automobilový olej MOTUL 8100 XCLEAN 5W40 2L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
21,78 €
17,71 € bez DPH
24,20 € Zľava 10%
10,89 € / l
-
MOTUL 8100 X-CLEAN 5W40 4L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-CLEAN 5W40 4L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
40,59 €
33 € bez DPH
45,10 € Zľava 10%
10,15 € / l
-
MOTUL 8100 XCLEAN 5W40 5L
Automobilový olej MOTUL 8100 XCLEAN 5W40 5L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
43,56 €
35,41 € bez DPH
48,40 € Zľava 10%
8,71 € / l
-
MOTUL 8100 X-CLEAN FE 5W30 1L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-CLEAN FE 5W30 1L
Dostupné u dodávateľa (992 ks)
12,87 €
10,46 € bez DPH
14,30 € Zľava 10%
12,87 € / l
-
MOTUL 8100 X-CLEAN FE 5W30 4L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-CLEAN FE 5W30 4L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
39,60 €
32,20 € bez DPH
44 € Zľava 10%
9,90 € / l
-
MOTUL 8100 X-CLEAN FE 5W30 5L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-CLEAN FE 5W30 5L
Dostupné u dodávateľa (994 ks)
47,52 €
38,63 € bez DPH
52,80 € Zľava 10%
9,50 € / l
-
MOTUL 8100 X-clean EFE 5W30 1L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-clean EFE 5W30 1L
Dostupné u dodávateľa (998 ks)
13,86 €
11,27 € bez DPH
15,40 € Zľava 10%
13,86 € / l
-
MOTUL 8100 X-CLEAN EFE 5W30 4L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-CLEAN EFE 5W30 4L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
43,56 €
35,41 € bez DPH
48,40 € Zľava 10%
10,89 € / l
-
MOTUL 8100 X-clean EFE 5W30 5L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-clean EFE 5W30 5L
Dostupné u dodávateľa (995 ks)
51,48 €
41,85 € bez DPH
57,20 € Zľava 10%
10,30 € / l
-
MOTUL 8100 XCLEAN + 5W30 1L
Automobilový olej MOTUL 8100 XCLEAN + 5W30 1L
Dostupné u dodávateľa (995 ks)
13,86 €
11,27 € bez DPH
15,40 € Zľava 10%
13,86 € / l
-
MOTUL 8100 XCLEAN + 5W30 5L
Automobilový olej MOTUL 8100 XCLEAN + 5W30 5L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
51,48 €
41,85 € bez DPH
57,20 € Zľava 10%
10,30 € / l
-
MOTUL 8100 XMAX 0W40 1L
Automobilový olej MOTUL 8100 XMAX 0W40 1L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
16,83 €
13,68 € bez DPH
18,70 € Zľava 10%
16,83 € / l
-
MOTUL 8100 XMAX 0W40 4L
Automobilový olej MOTUL 8100 XMAX 0W40 4L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
54,45 €
44,27 € bez DPH
60,50 € Zľava 10%
13,61 € / l
-
MOTUL 8100 XMAX 0W40 5L
Automobilový olej MOTUL 8100 XMAX 0W40 5L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
67,32 €
54,73 € bez DPH
74,80 € Zľava 10%
13,46 € / l
-
MOTUL 8100 X-MAX 0W30 1L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-MAX 0W30 1L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
17,82 €
14,49 € bez DPH
19,80 € Zľava 10%
17,82 € / l
-
MOTUL 8100 X-MAX 0W30 4L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-MAX 0W30 4L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
54,45 €
44,27 € bez DPH
60,50 € Zľava 10%
13,61 € / l
-
MOTUL 8100 X-MAX 0W30 5L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-MAX 0W30 5L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
67,32 €
54,73 € bez DPH
74,80 € Zľava 10%
13,46 € / l
-
MOTUL 8100 X-POWER 10W-60 1L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-POWER 10W-60 1L
Dostupné u dodávateľa (997 ks)
14,85 €
12,07 € bez DPH
16,50 € Zľava 10%
14,85 € / l
-
MOTUL 8100 X-POWER 10W-60 4L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-POWER 10W-60 4L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
45,54 €
37,02 € bez DPH
50,60 € Zľava 10%
11,39 € / l
-
MOTUL 8100 X-POWER 10W-60 5L
Automobilový olej MOTUL 8100 X-POWER 10W-60 5L
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
54,45 €
44,27 € bez DPH
60,50 € Zľava 10%
10,89 € / l
-
MOTUL Engine oil stop leak 300 ml
MOTUL Engine oil stop leak 300 ml
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
13,86 €
11,27 € bez DPH
15,40 € Zľava 10%
46,20 € / l
-
MOTUL Valve & injector clean 300 ml
MOTUL Valve & injector clean 300 ml
Dostupné u dodávateľa (997 ks)
12,87 €
10,46 € bez DPH
14,30 € Zľava 10%
42,90 € / l
-
PRO-TEC FREEZE-SHOCK - RUST REMOVER - Uvoľňovač hrdze so zmrazovacím efektom 400 ml
PRO-TEC FREEZE-SHOCK - RUST REMOVER - Uvoľňovač hrdze
Skladom (4 ks)
14,40 €
11,71 € bez DPH
16 € Zľava 10%
36 € / l
-
PRO-TEC COPPER SPRAY ANTI SEIZE- Medený sprej proti zaseknutiu 400 ml
PRO-TEC COPPER SPRAY ANTI SEIZE- Medený sprej proti zaseknutiu 400 ml
Skladom (1 ks)
22,50 €
18,29 € bez DPH
25 € Zľava 10%
56,25 € / l
-
PRO-TEC MOS2 RUST REMOVER - ODhrdzovač s MOS2 400 ml
PRO-TEC MOS2 RUST REMOVER - ODhrdzovač s MOS2 400 ml
Skladom (2 ks)
17,10 €
13,90 € bez DPH
19 € Zľava 10%
42,75 € / l