OLEJE A KVAPALINY
Každý motor si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť. Na Motoworld.sk nájdeš kvalitné oleje a kvapaliny na motorku, ktoré udržia tvoj stroj v špičkovej kondícii – spoľahlivo, bezpečne a s maximálnym výkonom.
V našej ponuke nájdeš motorové oleje, brzdové a chladiace kvapaliny, oleje do vidlíc, aditíva od overených značiek, ktoré používajú jazdci po celom svete. Každý produkt je starostlivo vybraný tak, aby chránil motor, predlžoval jeho životnosť a zaisťoval hladký chod v každom režime jazdy.
Dopraj svojej motorke to, čo si zaslúži – kvalitné oleje a kvapaliny od odborníkov, ktorí rozumejú výkonu.
Motoworld.sk – staraj sa o svoj stroj ako profík.
4-taktné motorové oleje
2-taktné motorové oleje
Oleje pre skúter
Oleje pre vodný skúter
ATV oleje
Oleje pre automobily
Aditíva
Prevodové oleje
Tlmičové oleje
Chladiace kvapaliny
Brzdové kvapaliny
Spojkové kvapaliny
Čistenie a mazanie reťaze
Údržba vzduchových filtrov
Špeciálne lubrikanty
Univerzálne mazače a čističe
Oleje pre záhradnú techniku
Automatické mazacie systémy
-
PRO-TEC BRAKE ANTI SEIZE - Sprej na údržbu bŕzd 500 ml
PRO-TEC BRAKE ANTI SEIZE - Sprej na údržbu bŕzd 500 ml
Skladom (1 ks)
17,10 €
13,90 € bez DPH
19 € Zľava 10%
34,20 € / l
-
PRO-TEC POWER LUBE NANOTEC - Super mazivo na báze nanočastíc 500 ml
PRO-TEC POWER LUBE NANOTEC - Super mazivo na báze nanočastíc 500 ml
Skladom (1 ks)
18,90 €
15,37 € bez DPH
21 € Zľava 10%
37,80 € / l
-
LIQUI MOLY Čistič reťaze a bŕzd motocykla 500 ml
Čistič reťaze a bŕzd motocykla LIQUI MOLY s objemom 500 ml s obsahom účinnej kombinácie rozpúšťadiel. Je určený na rýchle a bezproblémové čistenie a odmastenie konštrukčných súčastí motocyklov.
Skladom (1006 ks)
8,10 €
6,59 € bez DPH
9 € Zľava 10%
16,20 € / l
-
LIQUI MOLY Mazač reťaze motocykla 200 ml
LIQUI MOLY mazač reťaze motocykla 200 ml
Skladom (1001 ks)
12,60 €
10,24 € bez DPH
14 € Zľava 10%
63 € / l
-
SCOTTOILER Traveller Expansion Bag doplnková nádržka na olej
SCOTTOILER Traveller Expansion Bag doplnková nádržka na olej
Skladom (1001 ks)
36 €
29,27 € bez DPH
40 € Zľava 10%
-
MOTUL SCOOTER POWER 10W30 1L
MOTUL SCOOTER POWER 10W30 1L
Dostupné u dodávateľa (983 ks)
17,82 €
14,49 € bez DPH
19,80 € Zľava 10%
17,82 € / l
-
SCOTTOILER V-system - automatický mazač reťaze 30 ml
SCOTTOILER V-system - automatický mazač reťaze 30 ml
Dostupné u dodávateľa (1000 ks)
122,40 €
99,51 € bez DPH
136 € Zľava 10%
-
SCOTTOILER V-system micro - automatický mazač reťaze
SCOTTOILER V-system micro - automatický mazač reťaze
Skladom (1003 ks)
114 €
92,68 € bez DPH
125 € Zľava 8.8%
-
MOTUL Garden 4T 5W30 600 ml
MOTUL Garden 4T 5W30 600 ml
Skladom (2 ks)
8,91 €
7,24 € bez DPH
9,90 € Zľava 10%
14,85 € / l
-
MOTUL Garden 4T 15W40 600 ml
MOTUL Garden 4T 15W40 600 ml
Vypredané
7,92 €
6,44 € bez DPH
8,80 € Zľava 10%
13,20 € / l
-
MOTUL Garden 4T SAE 30 1L
MOTUL Garden 4T SAE 30 1L
Skladom (4 ks)
12,87 €
10,46 € bez DPH
14,30 € Zľava 10%
12,87 € / l
-
LIQUI MOLY Brzdová kvapalina DOT 4 500 ml
LIQUI MOLY Brzdová kvapalina DOT 4
Dostupné u dodávateľa (998 ks)
8,10 €
6,59 € bez DPH
9 € Zľava 10%
16,20 € / l
-
VALVOLINE Copper spray 400 ml
VALVOLINE Copper spray 400 ml
Skladom (1 ks)
11,70 €
9,51 € bez DPH
13 € Zľava 10%
29,25 € / l
-
MUC-OFF Air Filter Clean 1 L
MUC-OFF Air Filter Clean 1l – biologicky rozložiteľný čistič vzduchových filtrov.
Skladom (1302 ks)
17,96 €
14,60 € bez DPH
19,95 € Zľava 10%
17,96 € / l
-
MUC-OFF Air Filter Clean 5 L
MUC-OFF Air Filter Clean 5 l – biologicky rozložiteľný čistič vzduchových filtrov.
Skladom (1499 ks)
46,75 €
38,01 € bez DPH
51,95 € Zľava 10%
9,35 € / l
-
MUC-OFF Air Filter Oil 1 L
Muc-Off Air Filter Oil 1 liter
Skladom (1294 ks)
21,55 €
17,52 € bez DPH
23,95 € Zľava 10%
21,55 € / l
-
MUC-OFF Off-Road All-Weather Chain Lube 400 ml
Muc-Off Off-Road All-Weather Chain Lube 400 ml
Skladom (1215 ks)
18,86 €
15,33 € bez DPH
20,95 € Zľava 10%
47,15 € / l
-
MUC-OFF Drivetrain Cleaner 500 ml
Muc-Off Drivetrain Cleaner 500 ml
Skladom (1022 ks)
23,36 €
18,99 € bez DPH
25,95 € Zľava 10%
46,72 € / l
-
MUC-OFF HCB-1 All-Weather Barrier 400 ml
Muc-Off HCB-1 All-Weather Barrier 400 ml
Skladom (1008 ks)
21,55 €
17,52 € bez DPH
23,95 € Zľava 10%
53,88 € / l
-
MOTOREX Chain Lube Adventure sprej na reťaz 500 ml
MOTOREX Chain Lube Adventure sprej na reťaz 500 ml
Skladom (3 ks)
23,40 €
19,02 € bez DPH
26 € Zľava 10%
46,80 € / l
-
BREMBO Premium brzdová kvapalina DOT 4 500 ml
BREMBO Premium brzdová kvapalina DOT 4 500 ml
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
9 €
7,32 € bez DPH
10 € Zľava 10%
18 € / l
-
FERODO brzdová a spojková kvapalina DOT 4 500 ml
FERODO brzdová a spojková kvapalina DOT 4 500 ml
Dostupné u dodávateľa (1000 ks)
8,10 €
6,59 € bez DPH
9 € Zľava 10%
16,20 € / l
-
ATE SL brzdová kvapalina DOT 4 500 ml
ATE SL brzdová kvapalina DOT 4 500 ml
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
8,10 €
6,59 € bez DPH
9 € Zľava 10%
16,20 € / l
-
ATE SL brzdová kvapalina DOT 4 1000 ml
ATE SL brzdová kvapalina DOT 4 1000 ml
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
13,50 €
10,98 € bez DPH
15 € Zľava 10%
13,50 € / l
-
CASTROL POWER 1 4T 15W50 olej 4l
CASTROL POWER 1 4T 15W-50 olej 4 l
Skladom (1 ks)
45,90 €
37,32 € bez DPH
51 € Zľava 10%
11,48 € / l
-
MOTUL Boost and clean moto 200 ml
MOTUL Boost and clean moto 200 ml
Dostupné u dodávateľa (996 ks)
14,85 €
12,07 € bez DPH
16,50 € Zľava 10%
74,25 € / l
-
Reparačná sada na opravu skorodovanej nádrže FERTAN
Reparačná sada na opravu skorodovanej nádrže FERTAN
Skladom (1001 ks)
98,10 €
79,76 € bez DPH
109 € Zľava 10%
98,10 € / l
-
Ochranný náter pre palivové nádrže FERTAN
Ochranný náter pre palivové nádrže FERTAN
Skladom (1001 ks)
56,70 €
46,10 € bez DPH
63 € Zľava 10%
56,70 € / l
-
JMC Benzínové aditívum 250 ml
JMC Benzínové aditívum
Skladom (1007 ks)
9,90 €
8,05 € bez DPH
11 € Zľava 10%
39,60 € / l
-
JMC Vazelína v spreji 400 ml
JMC Vazelína v spreji 400 ml
Skladom (1002 ks)
11,70 €
9,51 € bez DPH
13 € Zľava 10%
29,25 € / l