Panel používateľa

Ako vrátiť tovar do 14 dní

Ako to správne urobiť, aby ste čo najrýchlejšie dostali Vaše peniaze späť?

OBJEDNALI STE SI TOVAR A CHCETE HO VRÁTIŤ - ŽIADEN PROBLÉM

 

Do 14 dní od dátumu zakúpenia tovaru t.j. dátum, kedy ste tovar vyplatili (napr. dátum uvedený na potvrdenke od kuriéra DPD), môžete u nás tovar zakúpený cez e-shop vrátiť bez udania dôvodu.

Po prekročení lehoty 14 dní je možné LEN tovar vymeniť za iný. Takáto situácia sa však už neriadi jednotlivými ustanovaniami zákona č. 102/2014 Z.z. . 

 

Tovar si môžete vyskúšať tak, ako by ste ho presne skúšali v kamennej predajni (t.j. oblečenie nenosiť, prilbu neskúšať na motorke, diely nemontovať na motorku a pod.). 

Ak Vám tovar nevyhovuje, ZABAĽTE HO so všetkým príslušenstvom. Zabaľte ho veľmi dôkladne, určite si viete predstaviť čo všetko sa môže počas prepravy stať.

VYPLŇTE Formulár pre vrátenie tovaru (stiahnuť TENTO FORMULÁR). NAPÍŠTE správne číslo účtu v tvare IBAN, ak bude číslo nepsrávne, peniaze vrátime niekomu úplne cudziemu. 

Poštovné za odoslanie tovaru ku nám PLATÍTE VY.

Tovar, ktorý nám chcete vrátiť NEPOSIELAJTE na dobierku. Takýto balík Vám bude vrátený. 

Ak sa Váš balík poškodí na pošte cestou ku nám, musíte to s poštou alebo doručovateľom RIEŠIŤ VY. Preto odporúčame dať si zásielku poistiť. 

Keď zásielku prevezmeme a všetko bude s tovarom v poriadku, peniaze Vám vrátime čo najskôr (zákonná lehota je vrátenie peňazí je do 14 dní).