OLEJE A KVAPALINY
Každý motor si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť. Na Motoworld.sk nájdeš kvalitné oleje a kvapaliny na motorku, ktoré udržia tvoj stroj v špičkovej kondícii – spoľahlivo, bezpečne a s maximálnym výkonom.
V našej ponuke nájdeš motorové oleje, brzdové a chladiace kvapaliny, oleje do vidlíc, aditíva od overených značiek, ktoré používajú jazdci po celom svete. Každý produkt je starostlivo vybraný tak, aby chránil motor, predlžoval jeho životnosť a zaisťoval hladký chod v každom režime jazdy.
Dopraj svojej motorke to, čo si zaslúži – kvalitné oleje a kvapaliny od odborníkov, ktorí rozumejú výkonu.
Motoworld.sk – staraj sa o svoj stroj ako profík.
4-taktné motorové oleje
2-taktné motorové oleje
Oleje pre skúter
Oleje pre vodný skúter
ATV oleje
Oleje pre automobily
Aditíva
Prevodové oleje
Tlmičové oleje
Chladiace kvapaliny
Brzdové kvapaliny
Spojkové kvapaliny
Čistenie a mazanie reťaze
Údržba vzduchových filtrov
Špeciálne lubrikanty
Univerzálne mazače a čističe
Oleje pre záhradnú techniku
Automatické mazacie systémy
-
MOTUL 5100 4T 10W40 4l + filter zadarmo
MOTUL 5100 4T 10W-40 4 l + filter zadarmo
Skladom (1733 ks)
50,60 €
41,14 € bez DPH
55 € Zľava 8%
12,65 € / l
-
MOTUL 5100 4T 15W50 2l
MOTUL 5100 4T 15W-50 2l
Skladom (1498 ks)
21,78 €
17,71 € bez DPH
24,20 € Zľava 10%
10,89 € / l
-
MOTUL TRANSOIL 10W-30 prevodový olej 1l
MOTUL TRANSOIL 10W-30 prevodový olej 1 l
Dostupné u dodávateľa (993 ks)
9,90 €
8,05 € bez DPH
11 € Zľava 10%
9,90 € / l
-
MOTUL TRANSOIL EXPERT 10W-40 prevodový olej 1l
MOTUL TRANSOIL EXPERT 10W-40 prevodový olej 1 l
Skladom (1001 ks)
10,89 €
8,85 € bez DPH
12,10 € Zľava 10%
10,89 € / l
-
MOTUL GEAR 300 SAE 75W90 prevodový olej 1l
MOTUL GEAR 300 SAE 75W90 prevodový olej 1 l
Skladom (1492 ks)
23,76 €
19,32 € bez DPH
26,40 € Zľava 10%
23,76 € / l
-
MOTUL GEARBOX SAE 80W90 prevodový olej 1l
MOTUL GEARBOX SAE 80W90 prevodový olej 1 l
Dostupné u dodávateľa (994 ks)
15,84 €
12,88 € bez DPH
17,60 € Zľava 10%
15,84 € / l
-
MOTUL GEAR 300 LS SAE 75W90 prevodový olej 1l
MOTUL GEAR 300 LS SAE 75W90 prevodový olej 1 l
Skladom (1490 ks)
28,71 €
23,34 € bez DPH
31,90 € Zľava 10%
28,71 € / l
-
MOTUL GEAR 300 LS SAE 75W140 prevodový olej 1l
MOTUL GEAR 300 LS SAE 75W140 prevodový olej 1l
Skladom (1496 ks)
30,69 €
24,95 € bez DPH
34,10 € Zľava 10%
30,69 € / l
-
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Expert light 5W 1l
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Expert light 5W 1 l
Dostupné u dodávateľa (986 ks)
15,84 €
12,88 € bez DPH
17,60 € Zľava 10%
15,84 € / l
-
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Expert medium/heavy 15W 1l
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Expert medium/heavy 15W 1 l
Dostupné u dodávateľa (987 ks)
15,84 €
12,88 € bez DPH
17,60 € Zľava 10%
15,84 € / l
-
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Factory Line very light 2,5W 1l
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Factory Line very light 2,5W 1 l
Dostupné u dodávateľa (991 ks)
17,82 €
14,49 € bez DPH
19,80 € Zľava 10%
17,82 € / l
-
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Factory Line light/medium 7,5W 1l
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Factory Line light/medium 7,5W 1 l
Dostupné u dodávateľa (991 ks)
17,82 €
14,49 € bez DPH
19,80 € Zľava 10%
17,82 € / l
-
MOTUL tlmičový olej SHOCK OIL Factory Line VI400 1l
MOTUL tlmičový olej SHOCK OIL Factory Line VI400 1 l
Dostupné u dodávateľa (999 ks)
24,75 €
20,12 € bez DPH
27,50 € Zľava 10%
24,75 € / l
-
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Expert medium 10W 1l
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Expert medium 10W 1 l
Dostupné u dodávateľa (975 ks)
15,84 €
12,88 € bez DPH
17,60 € Zľava 10%
15,84 € / l
-
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Expert heavy 20W 1l
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Expert heavy 20W 1 l
Dostupné u dodávateľa (993 ks)
15,84 €
12,88 € bez DPH
17,60 € Zľava 10%
15,84 € / l
-
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Factory Line light 5W 1l
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Factory Line light 5W 1 l
Dostupné u dodávateľa (972 ks)
17,82 €
14,49 € bez DPH
19,80 € Zľava 10%
17,82 € / l
-
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Factory Line medium 10W 1l
MOTUL tlmičový olej FORK OIL Factory Line medium 10W 1 l
Dostupné u dodávateľa (956 ks)
17,82 €
14,49 € bez DPH
19,80 € Zľava 10%
17,82 € / l
-
MOTUL SCOOTER EXPERT 10W-40 1l
MOTUL SCOOTER EXPERT 10W-40 1 l
Skladom (1005 ks)
13,86 €
11,27 € bez DPH
15,40 € Zľava 10%
13,86 € / l
-
MOTUL SCOOTER POWER 5W-40 1l
MOTUL SCOOTER POWER 5W-40 1 l
Dostupné u dodávateľa (983 ks)
16,83 €
13,68 € bez DPH
18,70 € Zľava 10%
16,83 € / l
-
MOTUL SCOOTER EXPERT 2T 1l
MOTUL SCOOTER EXPERT 2T 1 l
Dostupné u dodávateľa (993 ks)
10,89 €
8,85 € bez DPH
12,10 € Zľava 10%
10,89 € / l
-
MOTUL SCOOTER POWER 2T 1l
MOTUL SCOOTER POWER 2T 1 l
Dostupné u dodávateľa (995 ks)
17,82 €
14,49 € bez DPH
19,80 € Zľava 10%
17,82 € / l
-
MOTUL SCOOTER GEAR 80W-90 150ml
MOTUL SCOOTER GEAR 80W-90 150 ml
Dostupné u dodávateľa (1000 ks)
7,92 €
6,44 € bez DPH
8,80 € Zľava 10%
52,80 € / l
-
ÖHLINS olej do predných tlmičov No5 1l
ÖHLINS olej do predných tlmičov No5 1 l
Skladom (1010 ks)
34,20 €
27,80 € bez DPH
38 € Zľava 10%
34,20 € / l
-
ÖHLINS olej do predných tlmičov No10 1l
ÖHLINS olej do predných tlmičov No10 1 l
Skladom (1002 ks)
34,20 €
27,80 € bez DPH
38 € Zľava 10%
34,20 € / l
-
ÖHLINS olej do predných tlmičov No20 1l
ÖHLINS olej do predných tlmičov No20 1 l
Skladom (1003 ks)
34,20 €
27,80 € bez DPH
38 € Zľava 10%
34,20 € / l
-
REPSOL Qualifier Chain sprej na reťaz 400 ml
REPSOL Qualifier Chain sprej na reťaz 400 ml
Skladom (23 ks)
8,95 €
7,28 € bez DPH
9,95 € Zľava 10%
22,38 € / l
-
REPSOL Moto Competicion 2T 1l
REPSOL Moto Competicion 2T 1 l
Vypredané
11,90 €
9,67 € bez DPH
14 € Zľava 15%
11,90 € / l
-
REPSOL Smarter Scooter 2T 1l
REPSOL Smarter (Moto) Scooter 2T 1 l
Skladom (5 ks)
11,05 €
8,98 € bez DPH
13 € Zľava 15%
11,05 € / l
-
REPSOL Smarter Sport 4T 15W-50 1l
REPSOL Smarter Sport 4T 15W-50 1l
Skladom (1 ks)
11,05 €
8,98 € bez DPH
13 € Zľava 15%
11,05 € / l
-
REPSOL Rider Town 4T 20W50 1l
REPSOL Rider (Moto) Town 4T 20W-50 1l
Skladom (1 ks)
8,50 €
6,91 € bez DPH
10 € Zľava 15%
8,50 € / l