AUTEC
3 produkty
VÝROBCA:
AUTEC GmbH
Rheinauenstraße 1
79451 Bad Bellingen
Nemecko
Tel.: +49 7635 826 470
E-mail: info@autec-vertrieb.de
Web: autec-vertrieb.de
-
VÝPREDAJ
ALU MAGIC leštenka na hliníkové povrchy 250 ml
ALU MAGIC Leštiaci prípravok s účinkom vysokého lesku. Ochrana pred oxidáciou.
Skladom (3 ks)
12 €
9,76 € bez DPH
15 € Zľava 20%
48 € / l
-
CHROME MAGIC 2.0 leštenka na chrómované povrchy 250 ml
Leštiaci prípravok s účinkom vysokého lesku. Ochrana pred oxidáciou.
Skladom (1001 ks)
13,50 €
10,98 € bez DPH
15 € Zľava 10%
54 € / l
-
ALU MAGIC 2.0 leštenka na hliníkové povrchy 250 ml
ALU MAGIC 2.0 Leštiaci prípravok s účinkom vysokého lesku. Ochrana pred oxidáciou.
Skladom (1005 ks)
13,50 €
10,98 € bez DPH
15 € Zľava 10%
54 € / l