Panel používateľa

Čižmy SIDI CrossFire 3 SRS TC222 Limited Edition

Čižmy SIDI CrossFire 3 SRS TC222 Limited Edition

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Motokrosové čižmy SIDI CrossFire 3 SRS TC222 Limited Edition

Varianty produktov

  • 423,20 € s DPH

    529 € s DPH Zľava 20%

423,20 € s DPH

529 € s DPH Zľava 20%

quatro kalkulačka

Výrobca: SIDI

 

MATERIÁL:

Pri zhotovovaní mnohých modelov čižiem SIDI sa využíva pokrokový materiál novej generácie TECHNOMICRO. Je to kompozitný materiál z mikro vlákien vytvorený z vlákien o hrúbke jedne tisíciny vlákna hodvábu. Tieto vlákna fungujú ako prírodná koža, ale ich výhodou je vyššia pevnosť, mäkšia textúra a nižšia hmotnosť. Vyznačujú sa aj odolnosťou voči vode a sú vysoko odolné voči opotrebovaniu. Údržba tohto materiálu je nenáročná. Vnútro je z teflónovej sieťoviny Air Teflon Mesh a CAMBRELLE.

 

Predný chránič holennej kosti z plastu tvarovaného za tepla je anatomicky formovaný a vymeniteľný. Jedná sa o exkluzívny patent firmy SIDI. 
U čižiem CrossFire sa využívajú 4 mikro nastaviteľné prackové zapínania s ozubenou nastaviteľnou prackou. Celý systém je jednoducho vymeniteľný. Pracky fungujú nezávisle na sebe a preto sú čižmy vhodné pre všetky tvary nohy. Tým je zabezpečené pohodlie pre každého jazdca. 
Čižmy CrossFire 3 SRS majú v oblasti členka kĺbový spoj nazývaný "HYPER EXTENSION BLOCK" s úplne revolučnou technológiou. Zamedzuje hyperextenzii členka, priehlavku a šliach pri náhlom a silnom pohybe vpred alebo vzad. Táto technológia garantuje bezpečnosť jazdca. 
Systém horného preklápania zlepšuje flexibilitu čižmy a nastavenie čižmy samotnej. Týmto si dokáže jazdec nastaviť čižmu podľa svojich potrieb a dosiahnuť dokonalé osadenie pre pocit pohodlia a bezpečnosti. 
Horná časť čižmy má nastaviteľnú vnútornú lýtkovú platňu z PU a gumenú vložku, ktoré chránia nohu pred kontaktom s nadmernými teplotami. Lýtková platňa má dvojité vnútorné nastavenie, ktoré umožňuje rozšíriť obvod čižmy (+ 3 cm) a prispôsobiť ho aj pre jazdcov s väčšími lýtkami alebo chráničmi kolien.   
Pevná nylonová vložka bola pridaná ako ochrana vnútornej časti čižmy pre prípady zošmyknutia nohy jazdca zo stupačiek alebo kick štartéra. Táto vložka je vymeniteľná jednoduchým odskrutkovaním 4 skrutiek.  
Prsty na nohe sú chránené vďaka ochranným panelom z umelej hmoty s vyrazeným geometrickým vzorom, ktorý zabezpečuje lepšie osadenie v stupačkách a medzi radiacou pákou a pod.   
Anatomicky tvarovaná časť päty z PU. Tento špeciálny tvar bol navrhnutý a vyvinutý s cieľom zabezpečovať viac bezpečnosti v prípade podvrtnutia. Nová päta zaručuje pohodlie a stabilitu.  
Podrážka SRS sa vyznačuje inovatívnym dizajnom a revolučným systémom výmeny. Päta a špička sú pevné, zatiaľ čo stredová časť vyrobená z gumenej vložky s úplne novým rybinovým  systémom uchytenia so 4 skrutkami pre viac bezpečnosti. Podrážky sú vymeniteľné. 

 

Pohlavie: Pánske

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie